Doe mee met Oekraïners Aan Tafel en organiseer een etentje bij jou thuis
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Eet-Mee2/activiteiten/Doe-mee-met-Oekrainers-Aan-Tafel-en-organiseer-een-etentje-bij-jou-thuis/71406 om je aan te melden
Samenvatting
Als inwoner van Den Haag ontvang je een of meer Oekraïense vluchtelingen voor een gezellig diner bij jou thuis.Uitgebreide omschrijving
Stichting Eet Mee brengt al sinds 2009 via verschillende formules mensen bij elkaar aan de eettafel voor gezellige etentjes. Sinds het begin van de oorlog zijn veel Oekraïners naar Nederland gekomen, waar ze bij mensen thuis wonen of in een van de vele opvanglocaties in het land. Om hen een zorgeloze avond te bezorgen en even te kunnen ontsnappen aan een woonomgeving met weinig privacy zoeken wij gezellige eetadressen in Den Haag.
Hoe werkt het?
Je meldt je aan en wij maken voor jou een match met Oekraïners die in Den Haag worden opgevangen en zich ook bij ons hebben opgegeven. Je ontvangt je gasten en kookt iets lekkers of doet dat samen met hen. Voor hen is het fijn om weer even in een huiselijke setting te zijn en kennis te maken met plaatsgenoten en hun cultuur. Jij ontmoet de mensen achter de verhalen in het nieuws en biedt je gasten een kans om een sociaal netwerk op te bouwen.
Wil jij ook eetadres zijn en kennismaken met de mensen achter de verhalen in het nieuws of wil je graag meer informatie? Meld je aan via deze site of rechtstreeks via www.eetmee.nl.
Wij maken een match op maat en geven tips om een etentje tot een succes te maken.