Navigatie overslaan

Laat weten hoe jij kan helpen! Daj nam znać, jak możesz pomóc!

Laat weten hoe jij kan helpen!  Daj nam znać, jak możesz pomóc!

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

2—4 uur
Regentesseplein 148, 2562 GR Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Anna Kowalska

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31612345678.

POLKA – Centrum voor Poolse Vrouwen

#46247
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/POLKA--Centrum-voor-Poolse-Vrouwen/activiteiten/Laat-weten-hoe-jij-kan-helpen-Daj-nam-znac-jak-mozesz-pomoc/46247 om je aan te melden

POLKA is een groep van bijna 30 gepassioneerde vrijwilligers die graag hun ervaringen delen en zich met hart en ziel inzetten voor Poolse vrouwen in Den Haag.

We willen elkaar helpen, steunen en samen projecten opzetten die onze landgenoten in Nederland, en Den Haag in het bijzonder, zullen inspireren en stimuleren. Ieder van ons is anders en hierdoor kunnen we opereren op een breed gebied van onze interesses en kennis.


Als je tijd en zin hebt en je wil ons team verrijken, dan nodigen wij je van harte uit. Samen kunnen we nog meer doen!


Voor een impressie van POLKA, zie volgende filmpje:



#Segbroek

Gerelateerd aan

Activiteiten begeleiden
Buurt & omgeving
Geschikt voor bedrijfsvrijwilligers

Hoe kom ik er?

Wijkcentrum De Regenvalk

Over POLKA – Centrum voor Poolse Vrouwen

POLKA – Centrum voor Poolse Vrouwen in Den Haag is opgericht in oktober 2018 op initiatief van Anna Kowalska (momenteel directeur van het centrum) in samenwerking met stadsdeel Segbroek. POLKA is ontstaan ​​door een groep vrijwilligers die elkaar willen helpen, steunen en ervaringen willen delen. En dit alles zodat het leven van Poolse vrouwen in Nederland beter en gemakkelijker wordt, ze ze zich hier zo snel mogelijk thuis kunnen voelen en zich kunnen ontplooien zowel op professioneel als op privégebied. Je kunt bij ons terecht voor informatie, inspiratie, het verbeteren van je taalvaardigheid, het luisteren naar een interessante lezing of gewoon tijd doorbrengen met andere interessante vrouwen.
We hebben op dit moment twee locaties binnen de stad:
Locatie Segbroek: wijkcentrum de Regenvalk, adres: Regentesseplein 148, Den Haag
Locatie Laak: VrouwenBuurtLab, adres: van Meursstraat 1, Den Haag.

Bekijk meer activiteiten van POLKA – Centrum voor Poolse Vrouwen

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Den Haag

Koffie of spelletjes met onze bewoners

Vind jij het leuk om tijd met anderen door te brengen die het nodig hebben? Kom ons dan versterken!

Geplaatst door Stichting 488

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Word vrijwilliger bij EnergieKas!

Help mee het Haagse daklandschap te vergroenen en verduurzamen. Word vrijwilliger groen, bar of bouw bij EnergieKas!

Geplaatst door EnergieKas

Tijdelijke activiteit · 2—8 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger Pauzeopvang (Overblijf/Pleinwacht) op basisschool Archipel

Als jij het leuk vindt om met kinderen te werken in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar dan is het echt iets voor jou om als Overblijfmedewerker aan de slag te gaan.

Geplaatst door Stichting Kinderstralen

Tijdelijke activiteit · 2—10 uur/week

Den Haag

Vrijwilligers gezocht in de Archipelbuurt Den Haag

Als jij het leuk vindt om met kinderen te werken in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar dan is het echt iets voor jou om als Overblijfmedewerker aan de slag te gaan.

Geplaatst door Stichting Kinderstralen

Vaste activiteit · 2—4 uur/maand

Den Haag

Vrijwilliger gezocht Haaglanden Lunch

Zorg jij voor een verbindende lunch voor mensen met hiv? Kom het verschil maken bij de maandelijkse Haaglanden Lunch van Buddy Netwerk!

Geplaatst door Buddy Netwerk

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

2—4 uur
Regentesseplein 148, 2562 GR Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Anna Kowalska

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31612345678.